5/5
"Absolvovala jsem základní lektorský kurz pro nošení dětí, který mě velmi obohatil a naučil spoustu nových věcí, nebo mi ukázal, jak se zlepšit v těch, které jsem brala automaticky, že je umím a stačil detail abych je uměla ještě lépe. Mohu se pochlubit oficiálním certifikátem z kurzu pod záštitou německé Die Trageschule®. Kurz přeložila do ČJ a vedla skvělá Iva Gondeková."
5/5
“Úžasný den, úžasní lidé kolem mě. Absolvovala jsem kurz Die Trageschule® pro odborníky, který vedla Iva Gondeková alias Nošení v šátku.CZ. Z kurzu jsem si odnesla nové poznatky, povzbuzení a motivaci pro mé poradenství. Děkuji za skvělou atmosféru, profesionalitu a odbornou podporu.”
5/5
"Přihlášení na základní lektorský kurz proběhlo hladce, Iva reagovala pružně a domlouvala se s námi podle situace. Podklady byly pečlivě zabalené a pěkně připravené. Informační podklady jsou dobrý pomocník a určitě s nimi budu dále pracovat. Byla jsem s kurzem spokojená, ocenila jsem, že se s námi zúčastnila i fyzioterapeutka, která se s Ivou výborně doplňovala. Myslím, že v kurzu byly vybrány vhodné úvazy. Pro mě to nebylo nové, vážu různé úvazy, účastnila jsem se vázacích výzev. Oceňuji ale techniku úvazů, popis jednotlivých kroků. To určitě využiji. Také se mi líbilo rozfázování úvazů. Základní kurz mě nakopl, už si zjišťuji informace o živnosťáku, hledám další kurzy, které při poradenství využiji (laktační poradenství, látkování apod.)Přemýšlím nad konceptem svého poradenství. Považuji kurz za výborný a líbí se mi, že Die Trageschule® funguje celosvětově."
5/5
“Otázky rodičů bývají velmi podrobné a překvapit můžou vždy, i když to nejméně čekáme 🙂 Ale myslím, že jsem byla dobře informována, na co vše se můžou rodiče ptát a dokáži kvalifikovaně odpovědět. Líbilo se mi hlavně, jakým způsobem popsat a předvést uvázání kříže s kapsou. Obsah kurzu odpovídal mým očekáváním, mé obavy z toho, že mi kurz k ničemu nebude, rozptýlil.”
5/5
"O víkendu jsem v Praze absolvovala kurz Die Trageschule pro odborníky pod vedením Ivy Gondekové (Nošení v šátku.CZ).Kurz byl nabitý informacemi, i pro mě novými, vyzkoušela jsem spoustu nových nosítek, užila si příjemný den a dojela krásně naspeedovaná do další práce, díky! 😊"
5/5
"Nebudu rozebírat jednotlivé části kurzu, ale zhodnotím ho jako celek. Vše bylo perfektní a do detailu propracované. Teorie hezky a srozumitelně vysvětlena a podána zábavnou formou, v praktické části vše krásně a několikrát názorně ukázáno. Tento kurz splnil vše na výbornou. Lektorka byla velmi milá a celý kurz byl veden ve velmi přátelské atmosféře.Mockrát děkuji za krásně strávený den! 🙂 PS: Kdyby bylo pokračování, jsem mezi prvními zájemci! 😉"
Zuzana Urbanová
Porodní asistentka
5/5
"Kurz odpovídal mým očekáváním.Velmi mě potěšila do detailu propracovaná technika úvazů a detaily na jeho vylepšení.Podklady pro poradenskou činnost jsou precizně zpracované.Iva je velmi empatická a vnímající bytost. Atmosféra byla příjemná a já se cítila dobře!"
5/5
"Po absolvování tohoto kurzu mám chuť předávat dál informace o důležitosti nošení miminek a nejmenších dětí. Své vlastní děti jsem v šátku ani v nosítku nenosila, v kurzu jsem se naučila teorii i praxi s panenkou, důležitá praxe bude pro mne ale i s dítětem. Vnímám získané podklady jako nápomocné pro mou poradenskou činnost. Cítila jsem se od vedoucí kurzu dobře provázená."
5/5
"Včerejší kurz “Nošení v šátku pro odborný personál” pod hlavičkou “Die Trageschule ®” vedla skvělá Iva Gondeková. Všechny jsme se na kurzu shodly, že nejdůležitější u nošení v šátku a v péči o dítě obecně, je naše ženská intuice. Tou se nechme vždy vést. Jednomu dítěti může prospívat jeden typ šátku/úvazu a jinému zase jiný a stejně tak mohou mít rozdílné zkušenosti maminky a tatínkové. Totéž platí i o délce nošení. Navíc i pouhé nošení v šátku panenek (viz foto) nás všechny do jedné činí sebevědomější a vzpřímenější."
5/5
"Dnešní kurz Vázání v šátku pro odborný personál jsem si obrovsky užila. Kurz splnil mé očekávání. Na kurzu jsme si rozebrali do detailu několik úvazů, správné posazení v ergo nosítkách a vyzkoušeli jsme pevný i elastický šátek. Iva je velmi milá, důsledná a trpělivá, velmi mě překvapila svým přístupem, že nic není jen černo-bílé, ale je i šedivé. Je krásné po delší době slyšet názor k tématu nosíme děti (a nejen k tomu), kdo není zastáncem buď anebo, ale i nahlíží na různou problematiku dle situace a dle potřeby maminky a miminka.
5/5
"Beru tento kurz jako otevření brány k dalším informacím, ve chvíli, kdy jsem měla za to, že už mám téma vyčerpané a není co řešit, tak se mi otevřeli nové pohledy. Velké plus jsem viděla právě v tom, sladit a popřípadě sjednotit odpovědi na diskutované otázky a v některých se to opravdu podařilo. Byl to příjemně prožitý čas se spoustou podnětných informací a diskusí."